Giresun Evden Eve Nakliyat

Giresun Evden Eve Nakliyat sektöründe uzun yıllardır kaliteli hizmet sunan YAKAMOZ NAKLİYAT, uzun süredir çalıştığı Nakliyat sektöründe kazandığı tecrübe ve deneyimini müşteri memnuniyeti odaklı tutarak önemli bir büyüme gerçekleştirmiştir. Gerek çalışan personelin eğitimi ve yeterliliği, gerekse araçlarında son gelişme ve teknolojiyi takip ederek sağladığı üst düzey taşıma koşulları YAKAMOZ NAKLİYAT firmasını bölgenin en çok tercih edilen ev taşıma firmalarından biri haline getirmiştir.

Devamını Oku..

Tüm Hizmetlerimiz

Asansörlü Taşımacılık

Yüksek katlar ve dar merdiven boşluklarında eşyaların taşınırken zarar görmemesi için 20. kadar çıkabilen mobil taşıma asansörü

Detaylı Bilgi...

Ofis Taşımacılığı

Zaman kaybına tahammülü olmayan işyerlerimizin taşınması deneyimli personel ile hızlı ve sorunsuz gerçekleştirilir

Detaylı Bilgi...

Şehirler Arası Nakliyat

Türkiye’nin tüm bölgelerine farklı model ve ebattaki araçlarla ihtiyacınıza en uygun ilden ile taşımacılık hizmetleri

Detaylı Bilgi...

Şehiriçi Nakliye

Giresun içi tüm bölgelerde profesyonel evden eve nakliyat ve yük taşımacılığı mesafe farketmeden uygun araçlar ile taşınır .

Detaylı Bilgi...

Paketleme & Ambalaj

Taşıma öncesi ve sonrası tüm eşyaların paketlenmesi ve ambalajlanması özel malzeme ve deneyimli paketleme ustası ile sağlanmaktadır.

Detaylı Bilgi...

Parça Eşya Taşımacılığı

Taşınması veya nakliyesi yapılması gereken yüklerin boyutu küçük büyük fark etmeksizin dilediğiniz her yere parça eşya sevkiyatı yapılır.

Detaylı Bilgi...

Profesyonel Eşya Transferi

Yakamoz Nakliyat olarak 5 yıllık tecrübemizi verdiğimiz hizmetlerde profesyonel çalışma anlayışıyla harmanlayarak sizlere kaliteli çözümler sunmaya çalışıyoruz. Özellikle Evden Eve Eşya Taşıma ihtiyaçlarınızda sizlere olabildiğince az işlem bırakmaya çalışıyoruz. Eşyaların taşıma öncesinde yerinde incelenip sürecin planlanması çok önemli bir detaydır. Her eşyanın cinsi, hacmi, ağırlığı birbirinden farklı olduğu için hepsi için farklı ambalaj malzemesi ve paketleme yöntemi gerekir. Yakamoz Nakliyat Evden Eve Nakliyat sürecinin en detaylı ve zor kısımlarından biri olan paketleme sürecinde her zaman en kaliteli ve en ideal ambalaj malzemeleri ile çalışır ve eşyalarınızın taşınma esnasında olası aksiliklerde zarar görmesinin önünü alarak planlı ve güvenli bir taşınma hizmeti sağlamış olur.

Alanında uzman personelimiz ve profesyonel yönetici kadromuz ile tüm Nakliyat ve Taşımacılık ihtiyaçlarınız için bize istediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

İletişim Bilgilerimiz

Tüm Soru ve Görüşleriniz İçin Bize Buralardan Ulaşabilirsiniz…

Ofis Adresimiz
Bize Buradan Mesaj Yazabilirsiniz
info@giresunnakliye.com